Atsiliepimai

KLIENTŲ REKOMENDACIJOS IR PASITIKĖJIMAS - aukščiausias mano darbo įvertinimas.

Nusprendus parduoti namą, naršėme internete, koks nekilnojamo turto agentas yra geriausias. Iš daug teigiamų komentarų nusprendėme susisiekti su Arminu Jonkumi. Man patinka, kad žmogus punktualus, sutarus laiką - nevėluodavo. Pirmą susitikimo dieną įvertino turtą, paaiškino sąlygas. Kitą dieną atvažiavus padarė nuotraukas, patarė, kaip elgtis atvykus potencialiems pirkejams. Nuotraukas derinome kartu, kokias dėti, kokios patrauklesnės. Taip pat nepiršo per prievartą savo nuomonės, visur ieškojome kompromisų. Po skelbimo įdėjimo nepraėjus nei savaitei, turėjome 3 pirkėjus iš 5 apžiūrų. Aišku tiek susidomejusių reiškia viena, kad kaina galima derinti akciono budu. Su Armino idėja ir pagalba mes išlošėme 18 000 eurų daugiau, negu buvo pradinė kaina. Taigi jam atstovaujant, lūkesčiai pasiteisino su kaupu. Rekomenduočiau šį brokerį kaip savo srities profesionalą.
Edgaras
Pardavinėjome senelio namus... Ačiū Jums už kantrybę, supratimą ir profesionalumą. Vaikystės namus parduoti nelengva, bet kai viskas vyksta ramiai ir nuoširdžiai, supranti, kad tai tik naujas gyvenimo ratas. Renkantis iš daugelio agentų, teko susidurti su įvairia kvalifikacija, bei išklausyti daug skirtingų komentarų. Deja, kompetencija dažnai yra tapatinama su blizgučiais, prabangiais automobiliais, bei tam tikru kalbos tonu ir žodynu. Apsispręsti buvo paprasta, nes gyvenime visada vadovaujuosi paprasta taisykle: “Visada pasikliauti vidine nuojauta“. Pasikliovėme… Ir pasiteisino. Ramus, profesionalus ir visada pozityvus, net ir esant sudėtingoms situacijoms – toks ir turi būti žmogus, parduodantis Jums svarbų turtą. Nesvarbu kur, svarbiausia, su kokia emocija.
Simona
Noriu padėkoti Jums už nuoširdų ir prasmingą bendradarbiavimą! Malonu, kad patarėte, kaip geriau daryti, nes paprastam žmogui kartais yra sunku suprasti situaciją ir eigą. O Jūs viską išaiškinate ir padedate. Jumis pasitikejimas yra didelis... Ačiū Jums dar kartą.
Lina
Šaunuolis, esu jumis labai patenkinta, kad teko mums susitikti! Jūs nuostabus žmogus, Jums sėkmės darbuose, nors ir nepavyko parduoti mano sodo. Jūs man likote atmintyje, kad nebuvote toks atžagarus kaip kiti brokeriai. Tik daugiau tokių žmonių kaip Jūs! Sėkmės darbuose!
Ineta
Brokeris profesionaliai įvertinto turtą ir pasiūlė galimus pardavimo eigos variantus, paaiškino nekilnojamo turto pirkimo/pardavimo detales, atsakė į klausimus. Operatyviai suderino su notaru dėl reikiamų dokumentų patvirtinimo. Atliko visus su pardavimu susijusius veiksmus greitai ir svarbiausia, pardavė butą brangiau nei buvo numatyta pirminė kaina.
Romas
Armina Jonkų pažįstu ir kaip draugą, ir kaip NT brokerį. Kiek turėjau reikalų su nekilnojamuoju turtu, tai visi lukesčiai buvo patenkinti 120 % - butų nuoma, buto pardavimas, namo pardavimas. Nesigilinau, kaip jis ten ką daro, nes tai ne mano reikalas, bet aš gaudavau rezultatą, kuris mane tenkindavo. Jis visada mane informuodavo apie vykstančius procesus, apie visą situaciją. Manau, jog darbus, kurių neišmanau - reikia palikti profesionalams. Jeigu pažvelgus i jį kaip į bičiulį, tai galiu pasakyti tiek, žmogus pilnas minčių, planų, nežinau iš kur pas jį ta varomoji jėga, bet jis pilnas pozityvo! Rekomenduoju!
Simas
Nuoširdus, profesionalus, aiškus ir konkretus bendravimas. Jaučiamas brokerio įsigilinimas į pardavėjo poreikius ir galimybes. Teisingas ir itin tikslus turto rinkos vertės įvertinimas. Gavome konsultacijas visais rūpimais klausimais. Buto skelbimas parengtas išskirtinis ir informatyvus, parengtas greitai ir kokybiškai. Mūsų buto pirkėjai buvo surasti vos per kelias skelbimo paskelbimo dienas. Jokių priekaištų, esame labai patenkinti buto pardavimo procedūra nuo pradžios iki pabaigos - taigi rekomenduojame! Didžiausios sėkmės!
Regimantas
Arminas yra patikimas, sąžiningas - puikus savo srities specialistas. Neseniai pradėjome ieškoti nekilnojamojo turto (buto) ir kaip mat kreipėmės į Arminą, nes dažnai girdėdavome apie jo sėkmingus sandorius parduodant arba padedant įsigyti būstą. Į jį galima kreiptis įvairiais klausimais, į kuriuos jis visuomet padeda atsakyti, bei negaili patarimų. Arminui pateikėme savo svajonių būsto viziją bei finansines galimybes ir paieškos metu jis visuomet į tai atsižvelgia, sutaupydamas mūsų laiką būsto paieškose, tad galime koncentruotis tik i tinkamiausius variantus. Jo patirtimi bei nuomone pasikliaujame 100%, esame labai patenkinti bendradarbiavimu ir nedvejodami galime jį rekomenduoti žmonėms ieškantiems patikimo brokerio paslaugų.
Andrius
Pardavėme 3 kambarių butą per trumpiausią laikotarpį (per 2 dienas) ir brangiau nei skelbime. Ačiū labai už pagalbą! Rekomenduosim ne kartą, darbas padarytas tobulai.
Jordanas ir Asta
9

Susisiekite

Esu visada pasirengęs atsakyti į Jūsų̨ klausimus, nugalėti kylančias abejones ir lydėti Jus viso proceso metu.
Susiekite el. paštu

arminas.jonkus@remax.lt

Susisiekite telefonu

+370 605 18258

Susiekite el. paštu

arminas.jonkus@remax.lt

Below you will find the CSS for disabling animations on tablet/mobile, enable animation delay on desktop, IE fixes